Головна » 2018 » Лютий » 15 » Spеed book dating! Швидкі книжкові побачення в юнацькій!
15:27
Spеed book dating! Швидкі книжкові побачення в юнацькій!

 

14 лютого о 17.00 в День св.Валентина та Міжнародний день дарування книжок у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся довгоочікуваний «Spеed book dating! Швидкі книжкові побачення в юнацькій!».

Особливість знайомства «speed dating» – короткотривале спілкування із певною кількістю осіб протилежної статі. Такий спосіб знайомств сьогодні, набуває все більшої популярності. В епоху високих технологій люди багато часу проводять за комп’ютером. Вони все більше віддають перевагу спілкуванню в мережах, але це не завжди зближує нас. Можна довго спілкуватись в онлайн, так ніколи і не побачивши співрозмовника. Обласна бібліотека для юнацтва, орієнтуючись на інтереси та захоплення сучасної молоді, вирішила вперше провести захід такого формату. Мета зустрічей – відновити спрагу до живого спілкування, познайомитись із цікавими людьми, а також удосконалити свої навички комунікації. Основне завдання учасників – гарно провести час, відкинути будь-які хвилювання, бути собою.

Для нашого міста це досить рідкісний вид дозвілля, тому молодь охоче підхопила ініціативу «швидких побачень». Учасники заздалегідь реєструвалися у Googl формі, де серед низки питань, головним було запитання про їхні книжкові вподобання.

Юнаків та дівчат зустріла святково прикрашена зала та інсталяція з прочитаних ними книг, яку кожен міг переглянути і поділитися враженнями. Ознайомившись з правилами «швидких побачень», учасники розпочали спілкування, змінюючи співрозмовника кожні 7 хвилин, щоб зрозуміти, чи є у них спільні інтереси. На допомогу учасникам, бібліотекарі заздалегідь підготували «шпаргалки» з цікавими запитаннями для початку розмови та пожвавлення спілкування. За сигналом ведучого учасники змінювали співрозмовника. Поспілкувавшись таким чином з усіма, учасники зазначали у анкеті вподобань тих, хто їм найбільше сподобався. У бібліотеці забули про тишу, адже молодь активно знайомилася та заповнювала атмосферу своїми позитивними емоціями. Знайомства були гарними і продуктивними, про що засвідчили підсумки. Організатори оголосили чотири пари, які вподобали один одного. Всіх учасників бібліотечні працівники привітали гарними подарунками: ексклюзивними валентинками, солодощами та квитками в кіно від Благодійного фонду Олександра Рабіновича «Нас об’єднує Житомир».

Одна з учасниць, Тетяна, зазначила: «Все було класно та весело! Я вперше беру участь і радію, що тепер маю нові знайомства».

     

Переглядів: 189 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: