Головна » 2018 » Липень » 3 » Працівники бібліотеки навчалися стратегічному плануванню
09:23
Працівники бібліотеки навчалися стратегічному плануванню

 

Запорукою успішної діяльності будь-якої установи є єдність зусиль усього колективу, спрямованих на досягнення спільної мети. Стратегію діяльності закладу має окреслювати стратегічний план. Він має увібрати в себе визначення місії, окреслити напрямки діяльності та окремі дії та заходи для її досягнення.

27 червня в юнацькій відбувся тренінг «Стратегічне планування в бібліотеках». Тренерами заходу виступили головний методист Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича Галина Козаченко та директорка обласної бібліотеки для юнацтва Олена Люблянська. Під час тренінгу було окреслено завдання та функції стратегічного планування як підґрунтя стратегічного менеджменту, розкрито структуру та методику складання стратегічного плану, надано практичні поради з визначення місії установи, аналізу внутрішніх факторів та зовнішнього середовища, складання оперативного плану.

Працівники бібліотеки, учасники робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку обласної бібліотеки для юнацтва, освоїли базові знання в цій галузі та спробували власні сили в написанні макету стратегічного плану закладу.

Переглядів: 110 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: