Головна » 2018 » Березень » 13 » Молоді житомиряни обговорювали своє майбутнє
13:17
Молоді житомиряни обговорювали своє майбутнє

 

Майбутнє. Яким воно буде? Чого чекати? На що сподіватися? Чого прагнути? Ці питання особливо цікавлять молоде покоління.

9 березня в обласній бібліотеці для юнацтва зібрались молоді житомиряни, щоб у дискусійному форматі поговорити про майбутнє.  

Спікер заходу, президент громадської організації «Співдружність екології людини «Екомир», бізнес-тренер Сергій Твардовський розпочав зустріч зі знайомства: кожен з учасників мав назвати себе, розповісти про останню прочитану книгу та висловити свої думки, мрії, фантазії щодо майбутнього книги.

Тему професій майбутнього допомогла розкрити консультант з вибору професії обласного центру зайнятості Вікторія Прус. Фахівець презентувала 25 професій майбутнього. Серед них: урбаніст-еколог, будівельник «розумних доріг», оцінювач інтелектуальної власності, менеджер космотуризму, сіті-фермер, генетичний консультант, молекулярний дієтолог, інженер-композитник та інші. Учасники мали змогу вибрати по 2 перспективні професії, що їх зацікавили, в яких вони себе бачать у майбутньому. Молодь віддала перевагу професіям урбаніста-еколога, сіті-фермера та молекулярного дієтолога.

У ході зустрічі спікер поділив аудиторію на 3 команди та запропонував розглянути теми школи майбутнього, якостей людини майбутнього та глобальних загроз для людства. Кожна команда мала час на обговорення цих тем та презентацію проектів. Так, презентуючи школу майбутнього, одні з учасників обирали дистанційну форму навчання, інші – вже з 11-12 років ‑ вивчати предмети за бажанням; також підлітки пропонували проводити певні уроки на природі, збільшити кількість уроків з морального виховання.

Аналізуючи тему «5 якостей людини майбутнього», учасники прийшли до висновку, що критичне мислення, активність, комунікативність, допитливість, бажання розвиватися стануть домінуючими якостями людини майбутнього.

Щодо теми загроз, які постають перед людством, юнаки та дівчата змалювали невеселі картини майбутнього. Виділили екологічні, соціальні та космічні загрози. Серед екологічних – масове знищення лісів, звалища сміття, радіаційні відходи, забруднення ґрунту та води, знищення тварин та рослин, які занесені до Червоної книги; серед соціальних ‑ депресія, довготривале сидіння за комп’ютером, одностатеві зв’язки, перенаселення планети, расизм; серед космічних загроз – падіння метеоритів, сонячна радіація, озонові діри.

На завершення зустрічі Сергій Твардовський презентував відеоролик про життя своїх вихованців у наметовому містечку «Місце сили» влітку 2017 року.

Організатори заходу сподіваються, що дискусія, яка відбулась у юнацькій, допоможе молоді правильно зорієнтуватися у виборі професії в майбутньому.

 

Переглядів: 144 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: