Головна » 2018 » Травень » 3 » Бібліотека взяла участь у міжнародному культурному івенті
09:43
Бібліотека взяла участь у міжнародному культурному івенті

 

27-28 квітня поєднати Норвегію та Україну вдалося в Житомирі під час фестивалю «Grieg Fest 2018. Норвегія – Україна діалог культур», організованого Всеукраїнським товариством Едварда Гріга .

Цьогоріч програма фестивалю була насиченою та різноплановою, адже навіть бібліотеки міста долучились до його проведення. Обласна бібліотека для юнацтва підготувала для відвідувачів та учасників фесту літературну експозицію «Читай, знай, відкривай країну північного сонця», на якій були представлені книги норвезьких авторів та література, яка знайомить з культурою, побутом, традиціями, мистецтвом Норвегії. Всі книги є наявними в фондах бібліотеки і доступні для наших користувачів. Локація бібліотеки користувалися широким попитом серед студентів, викладачів, містян та іноземних гостей.

Всеукраїнське товариство Едварда Гріга було засноване 4 травня 2016 року на базі Житомирського музичного училища ім.. В. Косенка і представляє Україну в структурі Міжнародного товариства Гріга наряду з такими країнами світу як Норвегія, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Італія, Японія, Польща, Словаччина, США.

Своєю діяльністю Всеукраїнське товариство Едварда Гріга сприяє активізації культурного життя міста Житомира та України, популяризації норвезької музики та поширенню українського мистецтва в Європі, сприянню росту наукових музикознавчих досліджень та налагодженню культурного діалогу між Україною, Норвегією та іншими країнами світу.

Юнацька ще раз довела, що ми відкриті для співпраці і завжди готові долучитися до цікавих пропозицій.

 

Переглядів: 102 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: