Головна » 2019 » Червень » 26

 

Сьогодення диктує необхідність змін в бібліотечній діяльності. Тож, бібліотечні фахівці усвідомлюють, що якість обслуговування користувачів бібліотеки в першу чергу залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Сьогодні працювати в бібліотеці важче, ніж раніше, але і набагато цікавіше. Пошук, оцінка, створення, впровадження та модернізація бібліотечних нововведень виводять професійну діяльність на принципово покращений та якісно новий рівень. Тему фахових навчань визначило сьогодення.

20 травня 2019 року для бібліотечних працівників Коростишівського району, що працюють з молодіжною аудиторією, Олена Люблянська, директорка Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва, та Людмила Артеменко, завідувачка науково-методичним відділом, провели фахові навчання на тему «Бібліотека – територія молоді».

В умовах реформи децентралізації в Україні головна увага зосереджена на розвитку місцевих громад. Спостерігається тенденція з відкриття молодіжних центрів в різних містах України. Сільським бібліотекам варто підхопити ініціативу і сприяти соціалізації та самореалізації молоді, оскільки для виконання цих завдань вони мають усі відповідні ресурси, приміщення та доти ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: olezhon | Дата: 26.06.2019 | Коментарі (0)