Головна » 2019 » Червень » 21

 

Наприкінці червня в бібліотеці відкрилася виставка молодої художниці Марії Ратинської. Марія представила 19 полотен: краєвиди,  квіти, натюрморти, картини-алегорії.

Картинам Марії притаманна яскрава кольорова гама. Бо малярство для неї – радість життя у просторі ліній і фарб. Житомирянка цікавиться технікою старих майстрів, шукає і вдосконалює власну манеру виконання. Народилась Марія в 1989 році в Житомирі. Закінчила Житомирський Державний Технологічний Університет за спеціальністю «маркшейдерська справа». За пензель вона взялася нещодавно – починала з нуля.

 Художниця позитивно дивиться на світ, намагається насолоджуватися життям у різних його проявах. Вона це формулює так: «Завжди мріяла малювати – відтворювати, створювати інші світи, а також власні відчуття на полотні. Мені подобається наповнювати життя яскравими емоціями, приємними враженнями, а також ділитися цим з оточуючими. З дитинства подобалось виводити закарлючки простим олівцем, але художньої школи так і не відвідувала. Лише у віці 27 років вирішила спробувати щось нове для себе і записалася на майстер-клас з олійного живопису. Таким чином, в 2016 році в мене з&rsqu ... Читати далі »

Переглядів: 227 | Додав: olezhon | Дата: 21.06.2019 | Коментарі (0)