Головна » 2019 » Червень » 12

 

21 травня 2019 року в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ольжича розпочала роботу триденна Обласна школа методиста «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє». На навчання були запрошені методисти районних, міських бібліотек області та бібліотек ОТГ.

Відкрила Школу методиста заступник директора з інноваційної роботи Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича Наталія Карплюк, відмітивши важливість підвищення кваліфікації фахівців, зокрема методистів бібліотек області.

Практикум «Основний інструментарій інтерактивних освітніх заходів» провели заступник директора з наукової роботи Тая Павлюк та завідуюча науково-методичним відділом Людмила Артеменко. Інтерактивні методи на сьогодні є актуальними в роботі бібліотекаря з аудиторією і базуються на активній взаємодії учасників між собою, а процес висвітлення інформації роблять більш цікавим та менш втомлюючим. Бібліотекарі познайомилися з інструментами неформального інтерактивного навчання, опанували термінологію інтерактивних заходів, пограли в ігри, виконали вправи.

Директор обласної бібліотеки для юнацтва Олена Люблянська надала консу ... Читати далі »

Переглядів: 212 | Додав: olezhon | Дата: 12.06.2019 | Коментарі (0)