Головна » 2019 » Квітень » 25

 

23 квітня 2019 року в обласній бібліотеці для юнацтва було презентовано виставку світлин житомирянина  Тараса Орєшнікова «Світ змінюється щохвилини». 

Три роки тому в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася виставка робіт Тараса «Хайдао по-українськи». Хайдао – це мистецтво різьблення по фруктових кісточках, яке зародилося в Стародавньому Китаї. Свої роботи майстер виконує на персикових, абрикосових, сливових, аличевих та фінікових кісточках. Кожна кісточка – унікальна, як відбиток пальця людини, і в кожній можна щось побачити – зображення тварин, риб, птахів, жуків і навіть облич людей. І це одна сторона обдарованості талановитого житомирянина, бо в Житомир приїхав вчитися, хотів бути різьбярем по дереву. Освіту Тарас здобув у технологічному коледжі. Певний час виготовляв іконостаси, чудові рами для дзеркал,  декор для меблів.  Паралельно цікавився фотографією та малюванням.

Цього разу, крім ексклюзивних робіт «хайдао», автор представив виставку світлин. Фото Тараса – це переважно його улюблений жанр – вражаючі пейзажі.

Крім них  у доробку майстра багато портретів. Вони  реалістичні,    ... Читати далі »

Переглядів: 98 | Додав: olezhon | Дата: 25.04.2019 | Коментарі (0)