Головна » 2019 » Квітень » 10

 

Напередодні Дня космонавтики бібліотекарі юнацької разом з працівниками музею космонавтики ім. С.П.Корольова завітали в гості до своїх давніх друзів ‑ вихованців спеціальної школи-інтернату №2, щоб розповісти про більше про космос та його дослідження в Україні та світі.

Бібліотекарі та працівники музею розповіли про нашого земляка, основоположника космічної галузі Сергія Павловича Корольова, презентували книжки, що розповідають про героїв космонавтики, ракетобудування і таємниці Всесвіту. Діти побували у віртуальній космічній мандрівці разом з відомими собачками-космонавтами Білкою та Стрілкою., вони дізналися про тренування та харчування космонавтів, зробили космічну руханку та позмагалися в танцювальному батлі з роботом Мекканоїдом .

На завершення кожен з бажаючих на згадку про подію отримав яскравий аквагрим на космічну тематику. Сподіваємось, що у дітей залишилися світлі, яскраві спогади про цей візит .

... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: olezhon | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)

 

9 квітня 2019 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інтерактивна зустріч «Я маю право голосу!» за участі працівників Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

Модератори Олена Шабінська та Ольга Сейко ознайомили молодь з дорожньою картою виборця у II турі президентських виборів 21 квітня 2019 року, яка визначає покрокові дії кожного.

Спочатку треба перевірити себе у списку виборців в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборця або з 13 квітня 2019 року – на виборчій дільниці. Якщо даних немає в Державному реєстрі виборців, слід якнайшвидше звернутися з паспортом (тимчасовим посвідченням) громадянина України та письмовою заявою до органу ведення ДРВ.

Якщо виборець збирається голосувати не за зареєстрованим місцем проживання, потрібно до 15 квітня включно подати заяву, паспорт громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, до органу ведення Державного реєстру виборця. Змінити місце голосування або внести інформацію про се ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: olezhon | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)

 

9 квітня 2019 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інтерактивна зустріч «Відповідальне батьківство» за участі працівниці Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олени Шабінської.

Спікер розповіла, що в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» та за ініціативи Уряду України запущена нова програма #ВідповідальнеБатьківство, спрямована на те, щоб діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. Програма складається з декількох напрямків.

#ЧужихДітейНеБуває – ініціатива Міністерства юстиції про права дітей на аліменти та їх розмір; про обмеження для неплатників аліментів. Цією ж ініціативою змінено право тимчасового виїзду дитини за кордон. Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побаченнях та спілкуванні з дитиною – для виїзду такої дитини за кордон на строк до 1 місяця не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків.

Наступний напрямок – Податкова знижка на розвиток дитини – про суму за навчання та розв ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: olezhon | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)