Головна » 2018 » Березень » 28

 

Весна в Житомир прийшла разом із  ІІ Житомирським книжковим форумом «ДієСлово». Це подія, яка об’єднала навколо себе видавців, літераторів, ілюстраторів та любителів друкованого слова з різних куточків України.

Обласна бібліотека для юнацтва  завжди підтримує всі активності, що проводяться в місті та пов’язані з книжками. Адже наша робота – це, передусім, популяризація читання. А наша місія – зробити Житомир читаючим містом.

Впродовж трьох днів, з 23 по 25 березня на Житомирському книжковому форумі активно діяла наша бібліолокація. Відвідувачі форуму мали нагоду познайомитися з новинками сучасної української та зарубіжної літератури, галузевої літератури та періодичними виданнями, якими щоразу поповнюється наш фонд і які є у вільному доступі для наших користувачів. Працівники юнацької звертали увагу відвідувачів на те, що книжки можна не лише купувати, а й абсолютно безкоштовно брати в бібліотеці, таким чином економити свої гроші і отримувати насолоду від читання щоразу нових книг.

«Книги важливі, тому що…» ­ саме так сформулювали працівники юнацької своє опитування для гостей форуму і побачили дійсно вражаючі відповіді. &hel ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: olezhon | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (0)