Головна » 2018 » Березень » 21

 

20 березня в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках спільної програми «Поліс – поліція і спільнота» у форматі Живої бібліотеки відбулась чергова зустріч «Професія – поліцейський».

Інтерес та активність, яку виявили старшокласники під час попередніх зустрічей, де грали у правовий брейн-ринг, вчилися протидіяти булінгу та спілкувалися з поліцейськими, спонукали бібліотекарів ще раз запросити працівників поліції в бібліотеку для зустрічі з молоддю.

«Живими книгами» на цей раз стали: Сергій Жуковецький – інспектор по зв’язках з громадськістю управління патрульної поліції в Житомирській області, Валерій Салюк – старший інспектор відділу моніторингу управління патрульної поліції в Житомирській області, Олена Іщенко та Олександра Сімакова – інспектори управління патрульної поліції в Житомирській області. Кожен з них розповів свою історією входження в професію поліцейського. Старшокласники дізнались, які іспити слід складати та де навчатись, щоб стати поліцейським, а також за яких умов можна викликати поліцію за номером 10 ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: olezhon | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)