Головна » 2018 » Березень » 15

 

Як показує життя, люди не завжди гарно обізнані про свої права, що часто спричиняє появу непередбачуваних ситуацій. Особливо це стосується підлітків, які іноді не усвідомлюють всі правила дорослого життя. Сьогодення вимагає підвищення правової культури та поглиблення правового виховання підростаючого покоління.

14 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інтерактивна зустріч з елементами гри «Чи знаю я свої права». Спікерами заходу виступили Тимур Кашапов – начальник відділу правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Ольга Сейко – провідний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Тимур Кашапов, зокрема, звернув увагу старшокласників на значення слова «відповідальність», висвітливши його правовий аспект. Розкрив види адміністративної, матеріальної та кримінальної відповідальності.

Характеризуючи адміністративну відповідальність, фахівець підкреслив, що вона настає з 16 років, матеріальна – за заподіяну шкоду – з 14 років. Якщо неповнолітньому ще не виповнилось 14 років, матеріальну відповідальність за нього несуть батьки. Неповнолітні віком з 14 до ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: olezhon | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)