Головна » 2018 » Березень » 13

 

Майбутнє. Яким воно буде? Чого чекати? На що сподіватися? Чого прагнути? Ці питання особливо цікавлять молоде покоління.

9 березня в обласній бібліотеці для юнацтва зібрались молоді житомиряни, щоб у дискусійному форматі поговорити про майбутнє.  

Спікер заходу, президент громадської організації «Співдружність екології людини «Екомир», бізнес-тренер Сергій Твардовський розпочав зустріч зі знайомства: кожен з учасників мав назвати себе, розповісти про останню прочитану книгу та висловити свої думки, мрії, фантазії щодо майбутнього книги.

Тему професій майбутнього допомогла розкрити консультант з вибору професії обласного центру зайнятості Вікторія Прус. Фахівець презентувала 25 професій майбутнього. Серед них: урбаніст-еколог, будівельник «розумних доріг», оцінювач інтелектуальної власності, менеджер космотуризму, сіті-фермер, генетичний консультант, молекулярний дієтолог, інженер-композитник та інші. Учасники мали змогу вибрати по 2 перспективні професії, що їх зацікавили, в яких вони себе бачать у майбутньому. Молодь віддала перевагу професіям урбаніста-еколога, сіті-фермера та молекулярного дієтолога.

У ході зустрічі спікер поділив аудиторію на 3 ко ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: olezhon | Дата: 13.03.2018 | Коментарі (0)

 

11 березня, до Міжнародного дня жінок, в юнацькій відбувся другий «Літературний стендап»  під назвою «Про що думають жінки». Зустріч стала особливо інтригуючою, цікавою і гарячою, адже говорили про… чоловіків.

Передусім, ведучий оголосив присутнім умови стендапу.  Як і попередньо, кілька тижнів тому, четверо спікерів, якими цього разу стали Тетяна Ворошило, Леонтій Козирацький, Тетяна Кулікова та Володимир Миськов, шляхом жеребкування отримали книжки для прочитання. Під час десятихвилинного виступу кожен з них мав розповісти про книгу так, щоб викликати у присутніх бажання прочитати її. Після виступу спікерів слухачі ставили запитання та висловлювали власні рефлексії щодо почутого. Журі у складі директорки бібліотеки Олени Люблянської, викладача Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка Ігоря Шурпана та переможниці першого стендапу, спеціаліста з інтернет-маркетингу, тренерки Юлії Пучич, а також самих присутніх на заході вирішували, хто найкраще і найзахопливіше розповів про прочитану книгу.

Звідки беруться справжні чоловіки? Чому хлопчикам з самого дитинства забороняють виявляти почуття, і чи варто так чинити? На ці питання шукала відповідь перш ... Читати далі »

Переглядів: 233 | Додав: olezhon | Дата: 13.03.2018 | Коментарі (0)