Головна » 2018 » Березень » 12

 

Майже кожного року, напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, починаються дискусії стосовно того, як відзначати цей день.

Як Міжнародний день прав жінок це свято було започатковано у 1910 році на міжнародному конгресі жінок у Копенгагені, а через рік, 8 березня, понад  мільйон жінок у країнах Європи вийшли на вулиці з вимогами рівних політичних і громадянських прав. У 1977 році за рішенням Організації Об’єднаних Націй цей день отримав статус Міжнародного. Рішенням Організації Об’єднаних Націй цей день має повну назву Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Цей день має підтвердити рівні права жінок та чоловіків та надати додаткову можливість привернути увагу всієї громадськості до питань боротьби з насильством щодо жінок, дотримання рівних прав і можливостей у працевлаштуванні, при обранні в органи влади та місцевого самоврядування, розширення економічних можливостей жінок, подолання дискримінації жінок у всіх сферах життя суспільства.

5 березня 2018 року, напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок та міжнародний мир, в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч «Жіночі історії успіху». До нас завітали успішні ... Читати далі »

Переглядів: 465 | Додав: olezhon | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)