Головна » 2018 » Лютий » 27

 

За даними соціологічних досліджень, майже кожен третій учень в Україні потерпає від принижень і насмішок. Явище цькування, насильства та приниження називають булінгом. Фахівці говорять, що 10% дітей зазнають проявів булінгу регулярно (раз у тиждень і частіше); 55% – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26% батьків вважають своїх дітей жертвами булінґу. Практично в кожному класі є учні, які стають об’єктами глузувань та знущань, а також агресори, які є ініціаторами булінґу.

Саме цій актуальній проблемі була присвячена інтерактивна зустріч з елементами тренінгу «Протидія булінгу в молодіжному середовищі», яка відбулась 26 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва.

Тренери – Сергій Жуковецький, інспектор по зв’язках з громадськістю

управління патрульної поліції в Житомирській області та Євген Виговський, уповноважений з прав людини патрульної поліції в Житомирській області – ознайомили старшокласників з поняттям «булінг» та допомогли зрозуміти проблему, її наслідки для молоді та членів іх родин. Булінг може бути психологічним і фізичним, економічним, сексуальним та навіть електронним. Але в будь-якому разі він є неприпустимим. Офі ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: olezhon | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)