Головна » 2018 » Лютий » 26

 

21 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Центр сфери обслуговування м. Житомира» в рамках роботи обласної методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів відбувся вебінар «Виставкова діяльність бібліотек ПТНЗ: сучасні тенденції».

Працівники обласної бібліотеки для юнацтва взяли участь у дистанційному інтерактивному навчанні та презентували колегам досвід роботи. Заступник директора з наукової роботи Тая Павлюк ознайомила колег із сучасними інформаційними технологіями у виставковій діяльності, розповіла про переваги організації таких виставок, етапи підготовки, структуру та моделі. Учасники вебінару познайомились з інтернет-представництвом бібліотеки, сервісами, web-ресурсами, різноманітними програмами та хмарними технологіями, які використовуються обласною бібліотекою для юнацтва.

Завідуюча науково-методичного відділу Людмила Артеменко розповіла про сучасний стан бібліотечного обслуговування молоді, про нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, а також презентувала найновіші та найцікавіші інтерактивні заходи, проведені в бібліотеці. Бібліотекарів познайомили з досвідом проведення мережевої акції #Марафонподяки, вуличних чи ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: olezhon | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)