Головна » 2018 » Лютий » 20

 

Воля, незалежність, самостійність. Про це століттями мріяли і за це століттями боролися українці. Найкращі сини і дочки за ідеали свободи віддавали своє життя. У цьому списку з’явились нові імена ‑ імена Героїв Небесної Сотні, звичайних українців з великими серцями. Саме вони зуміли відстояти національні інтереси та європейський вибір України, рішуче стали до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує вся Україна.

Вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні 19 лютого в бібліотеці і учасники патріотичного діалогу «Майдан – це стан душі і поклик серця».

Запрошений на захід Григорій Миколайович Цимбалюк, письменник, учасник АТО, поділився з молоддю своїми спогадами про доленосні події на Майдані. Він розповів про одного з Героїв Небесної Сотні – житомирянина Якова Зайка, з яким був особисто знайомий. Білорус за національністю, Яків Зайко став одним iз найпомітніших діячів українського національно-демократичного відродження у Житомирі. Був народним депутатом України першого скликання. Він ‑ автор багатьох історичних і публіцистичних творів, серії книг «Літопис державотворення». Останні роки жив у столиці, мріяв ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: olezhon | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)