Головна » 2018 » Лютий » 15

 

14 лютого о 17.00 в День св.Валентина та Міжнародний день дарування книжок у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся довгоочікуваний «Spеed book dating! Швидкі книжкові побачення в юнацькій!».

Особливість знайомства «speed dating» – короткотривале спілкування із певною кількістю осіб протилежної статі. Такий спосіб знайомств сьогодні, набуває все більшої популярності. В епоху високих технологій люди багато часу проводять за комп’ютером. Вони все більше віддають перевагу спілкуванню в мережах, але це не завжди зближує нас. Можна довго спілкуватись в онлайн, так ніколи і не побачивши співрозмовника. Обласна бібліотека для юнацтва, орієнтуючись на інтереси та захоплення сучасної молоді, вирішила вперше провести захід такого формату. Мета зустрічей – відновити спрагу до живого спілкування, познайомитись із цікавими людьми, а також удосконалити свої навички комунікації. Основне завдання учасників – гарно провести час, відкинути будь-які хвилювання, бути собою.

Для нашого міста це досить рідкісний вид дозвілля, тому молодь охоче підхопила ініціативу «швидких побачень». Учасники заздалегідь реєструвалися у Googl формі, де серед низки п ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: olezhon | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

 

13 лютого в Житомирському вищому професійному училищі– інтернаті відбулась літературна вітальня «Доля – як пісня». Разом з бібліотекарями учні поринули у глибини поетичної творчості Ігоря Ліберди, одного з найбільш талановитих поетів Житомирщини, якому 22 березня виповнилося б 80 років.

         Присутні на заході мали змогу дізнатися, що витоки життя і творчості поета беруть свій початок з Баранівщини, серця Поліського краю. Тут він зростав, вчився пізнавати світ, дослухася до народних пісень – поезії людського спілкування. Пам’ять і пережите залишилося в душі поета, втілилось в поетичному слові. Жити  повнокровно, напружено, в усе втручатися в ім’я подальшого зростання й розквіту – гасло кращих віршів поета. Він писав про те, що тримає людину у житті і робить її справді людиною з красивою і доброю душею. Йому, юнакові з сільської вчительської родини, судилася непроста доля. Після школи, в повоєнні роки, Ігор Ліберда навчався й працював водночас, оброблював метал – як токар, і плекав дитячі душі – як учитель. А згодом узявся до огранення Слова – у журналістиці й літературі. Багато років Іг ... Читати далі »

Переглядів: 247 | Додав: olezhon | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)