Головна » 2018 » Лютий » 13

 

11 лютого у юнацькій бібліотеці відбувся перший літературний Stand-Up. Широкій аудиторії жанр стендапу більш відомий, як комедійний, коли комік виступає перед живою аудиторією і взаємодіє з залом. Метою літературного стендапу є популяризація процесу читання книжок серед широких верств населення.

У Житомирі організатором проекту Літературний Stand-Up виступив фотохудожник Максим Гладунець. Проект має свою сторінку у Фейсбук https://www.facebook.com/LiteraryStandUp/ Завдання проекту ‑ проведення щомісячних публічних виступів в форматі Stand-Up з цікавим обговоренням книг доступними словами. Учасники читають книги: відомі та незнані. І розповідають про них перед аудиторією так, щоб не переказувати сюжет книги та щоб ніхто не помер від нудьги.

Перший випуск Літературного стендапу, що відбувся напередодні дня Святого Валентина, був присвячений самотності. Адже саме у день закоханих найбільш гостро сприймається, що на телефон дзвонить лише будильник.

Чотири учасники презентували чотири різні книги на тему самотності, які було завчасно розподілено шляхом жеребкування. Вадим Штанько презентував книгу Ванесси Диффенбах «Мова квітів», М ... Читати далі »

Переглядів: 326 | Додав: olezhon | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)