Головна » 2018 » Лютий » 07

 

Сучасній людині важко уявити своє життя без Інтернету. Тепер кожен може стати не тільки активним учасником, а і творцем ресурсів і послуг віртуальної реальності. Це зробило Інтернет-товариство більш людним. Але чи більш людяним?

«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» - під таким гаслом цього року  світ відзначає День безпечного Інтернету. Започаткований ще у 2004 році в Європі, цей день має своїм завданням зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, терористів, спамів, а також залучити до дій кожного, хто бажає зробити свій внесок у створення кращого Інтернету.

У 2018 році День безпечного Інтернету відзначається 6 лютого. В цей день в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася бесіда за круглим столом «Створімо кращий Інтернет разом!», під час якої учасники обговорили питання Інтернет-етики, шляхів  безпечного використання Інтернету, а також загрози протизаконного контенту

      Завідуючий відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Андрій Таранюк  зазначив, що Інтернет, як наймасштабніша бібліотека світу, містить величезну кількість інформації  на різні теми: від давн ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: olezhon | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)

 

Згідно з указом Президента України «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» відбувся захід у формі політичного портрету «В’ячеслав Чорновіл: дорогами болю і боротьби».

Український політик, правозахисник, радянський дисидент, журналіст, публіцист, літературний критик – це ще не весь перелік характеристик видатного діяча України. Він був тричі ув’язнений радянською владою, але зумів підняти міжнародну громадськість на захист політв’язнів у Радянському Союзі. Він став народним депутатом України і активно боровся за демократичну українську державу, утверджуючи думку про національну свободу українців. Будівничий української державності, він вважав справою власного життя змінити хід історії країни. У чому ж полягав феномен людини, що стала одним із символів незалежної України?

На ці та інші питання давали відповідь спікери зустрічі: кандидат історичних наук, краєзнавець Геннадій Махорін та радник міського голови з гуманітарних питань на громадських засадах Олександр Батанов.

Геннадій Махорін розповів студентам Житомирського технологічного коледжу про політичну діяльність В. Чорновола, звернувши увагу на важливе значення ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: olezhon | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)