Головна » 2016 » Вересень » 09

         1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Адже повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

         З метою вшанування в Україні людей похилого віку для наставників та  керівників читання в бібліотеці було проведено вечір-вшанування «Уклін тобі, осіннє покоління». Найтепліші, найщиріші, сердечні слова привітання були адресовані людям поважного віку. Та зачепили найтонші струни серця та душі гостей  ліричні пісні та  вірші українських поетів.

         Для присутніх на заході була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Мої роки – моє багатство».

         

Переглядів: 239 | Додав: olezhon | Дата: 09.09.2016 | Коментарі (0)

  

     До дня українського кіно 8.09.2016 року бібліотекарі запросили студентів будівельного коледжу та ЖВПУ – інтернату на кіно-мистецьку імпрезу «Причастя від геніальної української душі». Молодь вшанувала пам’ять двох видатних акторів - Івана Миколайчука, Богдана Ступки.

     Життя потужних талановитих особистостей перехрестилися на зйомках фільму «Білий птах з чорною ознакою» - класикою українського кіно.

     Щоб збагнути всю щирість національної кіноспадщини цих майстрів, молодь переглянула уривки з документальних фільмів: «Великі українці», «Жива легенда», а також з фільмів «Тіні забутих предків», «Вавілон ХХ».

     Улюблена поезія актора Б. Ступки, показ мультимедійних слайдів, декламування вірша  читачки бібліотеки О. Рогаль на честь ювілею Б. Ступки «Богданове…» - все це доповнювало розповідь ведучих.

     Також було представлено книжково-ілюстративну виставку «Пріоритети українського кіно».

     І саме творчість цих митців є чуд ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: olezhon | Дата: 09.09.2016 | Коментарі (0)