Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Зустріч за круглим столом «Торгівля людьми. Як уникнути і запобігти?»
14:38
Зустріч за круглим столом «Торгівля людьми. Як уникнути і запобігти?»

  

Захист прав людини – одна із проблем, яка сьогодні хвилює людство. Ганебним та антигуманним явищем у сучасному світі є торгівля людьми. За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. жителів планети стають «живим товаром». На жаль, це явище має місце і в Україні.

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в обласній бібліотеці для юнацтва, в рамках засідань школи правових знань «Підліток», відбулася зустріч за круглим столом «Торгівля людьми. Як уникнути і запобігти?» До діалогу були запрошені Ірина Бабенко, спеціаліст громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр», старшокласники міста.

Використовуючи мультимедійну презентацію, спеціаліст інформувала підлітків про можливу небезпеку, яка чекає на тих, хто збирається за кордон, назвала основні правила безпечної поведінки, розповіла про державні органи та громадські організації, діяльність яких спрямована на захист прав та надання безкоштовної медичної, психологічної та юридичної допомоги потерпілим від торгівлі.

Молодь жваво висловлювала свої думки стосовно таких питань:

- Які наслідки має торгівля людьми для самої людини, для сім’ї, для суспільства?

- Які зміни у нашому законодавстві можуть зупинити торгівлю людьми?

- Якими шляхами краще поширювати інформацію про запобігання торгівлі людьми?

- Що кожен із нас може зробити для вирішення цієї проблеми?

Під час зустрічі вдалось спростувати міфи, що побутують в суспільстві: «зі мною такого ніколи не станеться», «друзі та родичі не можуть виявитися замішаними в торгівлі людьми», «торгівля людьми обов’язково включає перетин державного кордону», «у рабство потрапляють лише жінки задля сексуальної експлуатації», «торгівля людьми обов’язково включає застосування сили».

Організатори заходу сподіваються, що отримана інформація, стане при нагоді молоді в подальшому вирішенні їх життєвих проблем.

  

 

Переглядів: 102 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: