Головна » 2017 » Грудень » 1 » Знати, щоб вберегтися
17:22
Знати, щоб вберегтися

 

Проблеми вірусу імунодефіциту та СНІДу, шляхи його подолання хвилюють кожного. За офіційною статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я сьогодні на планеті зареєстровано понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Україна посідає перше місце в Європі та шосте на земній кулі за швидкістю розповсюдження ВІЛ і хворих на СНІД.

28 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва за участі Вікторії Сенкевич, психолога обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, відбувся інформаційний репортаж «СНІД: без міфів та ілюзій».

 Спікер заходу наголосила, що за інформацією центру серед ВІЛ-інфікованих в Україні близько 65% - це молоді люди від 15 до 29 років. Житомирська область теж не втішає своїми статистичними даними. В центрі профілактики СНІДу зареєстровано 6082 ВІЛ-інфікованих та 2000 хворих на СНІД. Померло від цієї хвороби 933 жителі області.

Вікторія Сенкевич зазначила, що хворі на СНІД при побутових контактах не становлять небезпеки для оточуючих. Від ВІЛ-інфекції можна вберегтися, дотримуючись певних правил поведінки. На жаль, цю хворобу вилікувати неможливо, але попередити - можна.

Спеціаліст також зауважила, що єдиний спосіб виявити ВІЛ – здати спеціальний аналіз крові, що є добровільним та анонімним.

Організатори сподіваються, що такі зустрічі вбережуть молодь від легковажних вчинків.

Захід був присвячений Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Переглядів: 91 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: