Головна » 2018 » Грудень » 3 » «Живі книги» спілкувались з читачами
17:35
«Живі книги» спілкувались з читачами

 

30 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва в форматі живої бібліотеки відбулась чергова зустріч молоді міста з працівниками поліції.

«Живими книгами» цього разу стали: Лідія Бойчук, інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності Головного територіального управління поліції в Житомирській області, Олександр Сірик, інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного територіального управління поліції в Житомирській області, інспектор-кінолог Юрій Островський і молодший інспектор-кінолог.

Під час спілкування з поліцейськими старшокласники отримали відповіді на запитання, які марно шукати у книгах, в періодиці чи Інтернеті.

Офіцери розповіли про напрямки роботи управління превентивної діяльності, що захищає права дітей, діяльність підпорядкованих йому установ і організацій, які здійснюють правосуддя у справах неповнолітніх.

Учні, об’єднавшись у невеликі групи, ставили «живим книгам» багато цікавих, а часом і відвертих запитань: з якого віку настає відповідальність за скоєні вчинки, до котрої години ввечорі неповнолітні можуть перебувати на вулиці без дорослих, як не стати жертвою злочину, чи безпечно знайомитись в Інтернеті, як карається законом крадіжка на невелику суму, яке покарання передбачено за ненавмисне нанесення шкоди, за неправдивий виклик, з котрої години ввечорі потрібно дотримуватися тиші, що має робити свідок злочину, чи є відповідальність за самозахист, скільки патрульних груп у Житомирі, чи існує фізичне покарання у закладах позбавлення волі, чи є злочином вживання алкогольних напоїв у громадським місцях, чим різняться булінг та конфлікт, скільки викликів отримують поліцейські під час чергування?

Ставили старшокласники і особисті запитання: чи мріяли інспектори стати поліцейськими, чи подобається їм обрана професія, як вони прийшли в поліцію?

На завершення заходу учнів чекав сюрприз – виступ кінологів із своїми вихованцями та помічниками-собаками Альфою та Моллі, які навчені знаходити небезпечні предмети та затримувати правопорушників.

Учасники ГО «Репортер Про» продемонстрували знятий ними фільм про роботу підрозділу спецпризначення Національної поліції Житомирської області.

Проведення таких зустрічей сприяє поглибленню знань підлітків про поліцію, розбудові взаємної довіри та спільному вирішенню питань.

Проект «Про мою поліцію» реалізується в рамках спільного проекту з громадською організацією «Репортер Про» та працівниками поліції Житомирської області. Проект здійснюється за підтримки ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР), що фінансується відповідно до «Програми відновлення та розбудови миру», а також програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

   

Переглядів: 37 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: