Головна » 2018 » Квітень » 2 » Житомиряни поважного віку поглиблювали свою фінансову обізнаність
12:06
Житомиряни поважного віку поглиблювали свою фінансову обізнаність

 

30 березня в бібліотеці для юнацтва відбувся тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

Що робити, якщо банк збанкрутував, яких правил безпеки потрібно дотримуватись під час користування банківськими картками, як уникнути фінансового шахрайства – про це та багато інших питань дізнавалися учасники тренінгу.

Тренерки Олена Остапчук та Наталія Тарасенко наголосили присутнім слухачам поважного віку на необхідності управління щомісячними доходами та витратами, підказали способи більш ефективного управління власними коштами, можливі шляхи збільшення доходів, оптимізації власних витрат через об’єднання спільних зусиль. Вони також розповіли, як здійснюється в нашій державі захист споживачів фінансових послуг, куди звернутися за допомогою.

Слухачі поділися своїми історіями відносин з фінансовими установами. Особливий інтерес і активність учасники тренінгу виявили, розглядаючи питання про види та умови депозитів, банківські картки, фінансові послуги з підвищеним ризиком.

На завершення присутні подякували організаторам тренінгу і висловили бажання продовжити співпрацю з бібліотекою в питанні навчання комп’ютерної грамотності.

Захід відбувся за сприяння МБФ «Український жіночий фонд USAІD «Трансформація фінансового сектору», програмою якого передбачено надання допомоги найбільш вразливим категоріям громадян України шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті, наданню їм можливості відігравати активну роль в житті своїх громад.

Переглядів: 48 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: