Головна » 2017 » Вересень » 11 » Житомир - місто, яким пишаються!
12:58
Житомир - місто, яким пишаються!

      

9 вересня обласна бібліотека для юнацтва долучилася до загальноміського святкування Дня міста на вулиці Михайлівській.

Працівники бібліотеки підготували для відвідувачів відразу декілька активностей. На книжковій виставці «Пізнай своє місто» було розміщено видання про історію та сьогодення Житомира, зокрема книги М. Ю. Костриці, Г. Л. Махоріна, Г. П. Мокрицького та інших краєзнавців і дослідників. Особливий інтерес у перехожих серед інших викликали книги «Житомир. Сто підстав пишатися нашим містом» Геннадія Махоріна та Івана Саюка, «Книга рекордів Житомира» Геннадія Махоріна, «Душа і серце Житомира: Наша рідна Михайлівська» та «Житомир український» Георгія Мокрицького, а також «Летопись житомирського футбола».

Учасники вікторини про історію Житомира за три правильні відповіді отримували в подарунок святкове тимчасове татуювання хною в техніці мехенді. Маленьким житомирянам допомагали відповідати батьки. Дорослі також виявляли неабиякий інтерес до святкового дійства і разом з бібліотекарями згадували недавню історію міста та обговорювали його сьогодення.

Наймолодші житомиряни вчилися складати книжкові закладки в техніці орігамі та розфарбовували антистрес-розмальовки від житомирської художниці Наталії Мощенко.

У складанні карти бажань «Місто моєї мрії» взяли участь житомиряни різного віку – від зовсім юних до досвідчених і поважних. Учасники відшукували у старих журналах малюнки, які відповідали їхнім побажанням щодо розвитку міста, і клеїли їх на великий аркуш паперу. Тут були гарні паркові ландшафти, зручний транспорт, смачне й корисне шкільне харчування, велоінфраструктура, дитячі та спортивні майданчики, чисті пляжі і стадіон зимових видів спорту. Восьмирічна Вероніка, яка не на жарт захопилася створенням карти бажань, сказала мамі, яка вже мала намір йти далі: «Я буду ще клеїти і клеїти, щоб наш Житомир став неймовірним!»

Тож долучаймося й ми до побажань житомирян. Конкретними справами дбаймо про його красу, зручність і неповторність!

 

Переглядів: 200 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: