Головна » 2017 » Грудень » 6 » Відбувся Брейн-ринг знавців права
16:25
Відбувся Брейн-ринг знавців права

         

         5 грудня 2017 року в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках програми «Поліс - поліція і спільнота» відбулась інтелектуальна гра знавців права у форматі Брейн-рингу.

         У цій  грі, зазвичай, беруть участь дві команди, які грають до шести балів. На обмірковування кожного запитання дається одна хвилина. Ведучий зачитує запитання. Після команди «Час пішов» гравці можуть натиснути на кнопку дзвінка, щоб дати відповідь Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу «час пішов», фіксується «фальстарт» для цієї команди,  і вона втрачає право відповідати на це запитання. В цьому випадку право відповіді переходить другій команді. За правильну відповідь команда отримує один бал.

          В правовому Брейн-ринзі взяли участь старшокласники загально-освітніх шкіл  № 7 та № 8 міста Житомира.

         Відповідаючи на цікаві запитання -  часом складні, часом веселі - учасники показали не тільки знання права, а й продемонстрували кмітливість та інтелект.

         Знавці змагались до останнього. У загальному підсумку з рахунком 6:3 перемогла команда школи № 7.

         Експертами гри були  працівники поліції офіцери Світлана Зіляк та Євген Виговський. Вони кваліфіковано коментували відповіді гравців та коректно вирішували  спірні питання.

          Під час кава-брейку  присутні ділилися враженнями  та ставили багато запитань поліцейським. Капітан команди-переможниці зауважив, що планує вступати до юридичного вишу, щоб потім працювати в системі  Національної поліції України.

         Захід  відбувся за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ

України, Міжнародної організації з розвитку права (IDLO)та громадської організації «Фонд громади Житомира», за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

      

   

Переглядів: 80 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: