Головна » 2018 » Лютий » 26 » Вебінар «Виставкова діяльність бібліотек ПТНЗ: сучасні тенденції»
11:55
Вебінар «Виставкова діяльність бібліотек ПТНЗ: сучасні тенденції»

 

21 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Центр сфери обслуговування м. Житомира» в рамках роботи обласної методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів відбувся вебінар «Виставкова діяльність бібліотек ПТНЗ: сучасні тенденції».

Працівники обласної бібліотеки для юнацтва взяли участь у дистанційному інтерактивному навчанні та презентували колегам досвід роботи. Заступник директора з наукової роботи Тая Павлюк ознайомила колег із сучасними інформаційними технологіями у виставковій діяльності, розповіла про переваги організації таких виставок, етапи підготовки, структуру та моделі. Учасники вебінару познайомились з інтернет-представництвом бібліотеки, сервісами, web-ресурсами, різноманітними програмами та хмарними технологіями, які використовуються обласною бібліотекою для юнацтва.

Завідуюча науково-методичного відділу Людмила Артеменко розповіла про сучасний стан бібліотечного обслуговування молоді, про нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, а також презентувала найновіші та найцікавіші інтерактивні заходи, проведені в бібліотеці. Бібліотекарів познайомили з досвідом проведення мережевої акції #Марафонподяки, вуличних читань поезії «Я люблю цю країну», благодійної акції «Творімо добрі справи разом», інтерактивної зустрічі в форматі живої бібліотеки «Професія – поліцейський», інтелектуальну гру знавців права у форматі брейн-рингу, швидких книжкових побачень «Speed book dating!», літературного Stand-Up тощо.

Під час зустрічі розглядались актуальні питання про інноваційні форми проведення масових заходів в бібліотеці; новітні технології у виставковій роботі бібліотеки: нестандартні та інтерактивні виставки, книжкові інсталяції та інші форми популяризації літератури та змістовного розкриття книжкового фонду.

Переглядів: 74 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: