Головна » 2018 » Лютий » 19 » В юнацькій започаткували арт-терапевтичний проект
17:43
В юнацькій започаткували арт-терапевтичний проект

 

18 лютого в юнацькій бібліотеці відбувся майстер-клас «Ресурси всередині – ресурси зовні».

Метою майстер-класу було віднайти джерела власних ресурсів завдяки можливостям арт-терапії (вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості).

Організатором майстер-класу стала психолог-консультант у методі позитивної психотерапії, арт-терапевт Марина Листопадська.

Головна ідея майстер-класу така: якщо у нас є цілі, то й ресурси знаходяться. Учасникам вдалося провести паралель між цілями, відповідальністю та ресурсами й натхненням.

Учасники поєднали у своїй роботі різні види арт-терапії: ізотерапію, казкотерапію, використання метафоричних карт.

Зокрема техніка «Декартові координати» допомогла знайти учасницям свою актуальну ціль та перевірити її на справжність.

Використання техніки «Комікси» показала учасницям їхню силу та глибину і ті моменти, за які час перестати нести відповідальність, а за які варто почати відповідати.

Техніка «Фашина» допомогла звернути увагу на внутрішні опори та сильні сторони, які є в учасниць, але про які ми часто забуваємо, а також знайти ресурси, які ми не використовуємо в житті, та почати діяти.

Ідея проведення ресурсного майстер-класу зріла давно і нарешті її вдалося реалізувати. Марина Листопадська планує регулярно проводити майстер-класи. Адже, чим більше людей в ресурсі, тим більшу кількість людей вони можуть робити щасливими.

Переглядів: 121 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: