Головна » 2018 » Квітень » 25 » В юнацькій відбувся ІІІ Літературний стендап
12:59
В юнацькій відбувся ІІІ Літературний стендап

 

Цього разу стендапери говорили на цікаву та досить неординарну тему – «Формула успіху». Метою спікерів було презентувати книги про маловідомі сторінки біографії всесвітньовідомих особистостей. Традиційно чотири спікери мали по десять хвилин, щоб зацікавити присутніх обраною книгою.

Першій учасниці, Тетяні Ріхтер письменниці, фотографу, журналісту дісталася найсерйозніша книга цього випуску - «Не нашкодь. Історії про життя, смерть і нейрохірургію» Генрі Марша. Історія про життя, віддане науці і людям. Автобіографія всесвітньовідомого нейрохірурга із США з перших рядків захопила своїм змістом. Потужним мотивом для прочитання книги, запевняє спікер, є те, що Генрі Марш був піонером нейрохірургічної медицини в Україні та наставником українського нейрохірурга Ігоря Курильця. У книзі американський лікар згадує Україну та розкриває багато підводних каменів вітчизняної медицини. Книга наскрізь пронизана філософією, роздумами про проблему прямих і непрямих лікарських помилок та людський фактор у лікарській практиці. «Ця книга заслуговує мати місце на полиці у кожного,» - зацікавила Тетяна Ріхтер.

Друга учасниця – Ольга Базалійська, піаністка та фотограф, на стендап потрапила як гість першого стендапу,під час якого здійснювала музичний супровід. Відвідавши другий стендап, вона вирішила спробувати свої сили як учасниця. На жеребкуванні Ользі дісталася книга «Автобіографія» – про видатну письменницю Агату Крісті. «Немає більшої помилки в світі, аніж побачити чи почути шедеври мистецтва передчасно. Для багатьох Шекспір залишився неосягнутим саме тому, що вони вивчали його в школі. Для усвідомлення багатьох речей потрібен особливий момент… » - коментує прочитане спікер. Ольга характеризує автобіографію Агати Крісті як складний для прочитання та усвідомлення твір. «Якщо Ви маєте безліч вільного часу та не можете заснути, то ця книга для Вас,» - з гумором промовиця звертається до присутніх. Та, можливо, скільки голів, стільки думок?..

Третя учасниця Лариса Паламарчук, вчитель та керівник літературної студії, презентувала книгу Хелен С. Гарсон «Опра Уінфрі. Біографія». Це біографія афроамериканської жінки, яка, не дивлячись на приниження і важке дитинство, стала мільярдером та найбільш впливовою жінкою у США. Завжди можна знайти відмовки, чому успіх пройшов повз. Перший, хто перешкоджає вам – ви самі – такий підтекст диктує пропоновани книга. Пані Лариса захопила зал оптимістичною та захопливою розповіддю про «жінку, яка несе світло туди, де темно», «світового психотерапевта», про гідну поваги історію труднощів та життєвих трагедій як рушія для загартування та перемоги над собою. «Не скаржитися, а робити,» - девізом Опри Уінфрі завершила свій виступ пані Лариса та закликала присутніх бути сміливими, не боятися перешкод і прочитати «Автобіографію».

Остання і вже досвічений стендапер, економіст Вікторія Новосельська презентувала книгу Річарда Фейнмана «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака». Автобіографія лауреата Нобелівської премії в галузі ядерної фізики викликала шквал емоцій та обговорення серед присутніх. Промовиця радить книгу як потужний мотиваційний фактор, адже кредо автора – вчитися все життя і жити на повну – актуальне для кожного. «Книга була останньою, яку я мріяла прочитати, та після прочитання скажу відверто – вона неперевершена!» – ділиться враженнями спікер. Що ж, варто перевірити…

Без перебільшення, усі пропоновані книги заслуговували на увагу та викликали великий інтерес та багато запитань. Усі учасники літературного стендапу традиційно отримали Сертифікат стендапера. За результатами голосування приз глядацьких симпатій отримала Вікторія Новосельська. А переможницею третього літературного стендапу стала Тетяна Ріхтер.

Усі присутні мали змогу поласувати печивом з книжковими передбаченнями та наворожити собі книжкову долю. А музичні виступи Богдана та Ярослава Кравчуків сприяли поетично-мистецькій атмосфері. Чекаємо наступного стендапу!

    

Переглядів: 98 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Тетяна Ріхтер  
Дякую за статтю.

П.с. Генрі Марш з Великобританії. І він є піонером нейрохірургічної допомоги в Україну.

Ім`я *:
Email *:
Код *: