Головна » 2018 » Березень » 26 » В бібліотеці відкрився вернісаж художниці та її учнів
17:11
В бібліотеці відкрився вернісаж художниці та її учнів

 

22 березня 2018 року о 14.00 в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація виставки образотворчого мистецтва «Весна іде, красу несе…».

На виставці представлено 24 картини. Це витинанки майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Галини Володимирівни Ямчинської та роботи студентів Навчально-наукового інституту педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Майстриня і педагог розповіла юним шанувальникам, що все її життя пов’язане з Житомиром, його історичними місцями, природою. Тут вона захопилась мистецтвом, що вплинуло у подальшому на вибір нею професії художника-педагога. Вищу освіту Галина Володимирівна Ямчинська здобувала у Орловському педінституті. Після повернення до рідного міста почала викладати курс образотворчого мистецтва в Житомирському державному педінституті імені Івана Франка (згодом державному університеті).

Тут захопилася українським мистецтвом, стала дослідником такого виду мистецтва як витинанка. В 90-х рр. ХХ ст. відбулась перша персональна виставка її робіт в Житомирському обласному краєзнавчому музеї. Галина Ямчинська – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання В 2009 році їй присвоєно звання «Заслужений працівник культури України». Вона володарка почесного знаку «Слава Житомирського державного університету імені Івана Франка», нагороджена численними грамотами. Але головне для педагога – її учні. Вони плідно працюють не тільки в Житомирі, а й в інших країнах.

На зустріч зі старшокласниками в бібліотеку Галина Володимирівна також прийшла зі своїми студентками, які опановують нову спеціальність «Образотворче мистецтво». Студентки п’ятого курсу поділилися своїм досвідом і враженнями від навчання, розповіли про різновиди технік мистецтва, творчі пошуки свободи самовираження.

А їх педагог на прикладах представлених робіт розповіла про особливості творчих завдань під час оволодіння образотворчими техніками.

Галина Ямчинська наголосила, що мистецтво стало багатовимірним, воно має безліч тенденцій, течій, стилів. По всьому світу зібрані прекрасні колекції живопису, скульптури, доступні для ознайомлення і вивчення.

Всіх шанувальників мистецтва витинанки запрошуємо відвідати виставку образотворчого мистецтва «Весна іде, красу несе…», яка триватиме до 18 квітня за адресою: вул. Михайла Грушевського, 9.

 

Переглядів: 65 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: