Головна » 2018 » Лютий » 8 » В бібліотеці презентували фотовиставку Володимира Павловського
16:36
В бібліотеці презентували фотовиставку Володимира Павловського

 

На гостини до юнацької завітав цікавий гість, оригінальність поглядів на життя якого, не залишає байдужим сучасників.

За освітою Володимир Павловський — педагог, за фахом — психолог, кандидат філософських наук, близько п’яти років працював на посаді доцента в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Світ його захоплень — різноманітний. Проте справою життя стало юнацьке захоплення — фотографія, яке, як згадує майстер, почалося с того, що у дитинстві розібрав фотоапарат дідуся.

Сьогодні Володимир займається підприємницькою діяльністю, співпрацює з кінно-спортивним клубом «Дербі». Результатом такої співпраці стала низка дивовижних світлин, які презентовано на виставці «Такі різні коні».

У клубі є ентузіасти, які віддають багато часу іпотерапії. Долучився до них і Володимир Павловський. Для Володимира — це один із проектів 2017 року. Працював над ним майже два місяці. У фотосесії брала участь 21 дитина. Зйомки проходили в селі Кам'янка Житомирського району.

Крім чудових чорно-білих фото, в доробку світлописця є жива природа, пейзажі, портрети, «Портрет цікавий тоді, коли є драма,» — каже фотохудожник. Відвідувачка бібліотеки, споглядаючи представлені портрети резюмувала одним словом "інтелект." Так, дійсно, їх головні характеристики — це почуття і розум.

У фотомистецтві Павловський цінує творчість. Це єдине, що, на думку митця, превалює у його творчих пошуках. Як професіонал добре знає класичне фотомистецтво.

Володимир Павловський розповів про свій фотографічний досвід, зазначив, що вирішальний момент у фотографії – це уміння зняти сюжет в момент напруги емоцій, щоб донести їх до глядача через знімок. Провокувати глядача не любить. Йому ближче позитивне мистецтво. Вважає, що фотографувати можна не все, має бути внутрішня цензура. Критику сприймає, бо конструктивна стимулює його до творчості.

Відповідаючи на питання, що спільного у фотографії та поезії, пояснив: «Це пошук краси, точної форми».

Бібліотекарі нагадали присутнім, як змінювалось ставлення до коней від давнини до нашої ери, коли почався період їх одомашнення. На Середньому і Далекому Сході на коней полювали, їх приносили в жертву богам, але людство любить коней безмежною любов'ю.

Під час заходу прозвучала пісня Володимира Висоцького «Кони привередливые», переглянуто уривок з фільму «Бойовий кінь» – військової драми режисера Стівена Спілберга за однойменним романом Майкла Морпурго.

Оглянути виставку фоторобіт Володимира Павловського «Такі різні коні» можна в бібліотеці упродовж лютого.

 

Переглядів: 177 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: