Головна » 2018 » Березень » 26 » В бібліотеці для юнацтва слухали поетів-початківців
11:21
В бібліотеці для юнацтва слухали поетів-початківців

 

21 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії, який за рішенням ЮНЕСКО відзначається з 2000-го року, відбулася інтерактивна зустріч поетів-початківців.  «Рядки, що з юних сердець линуть» – такою була її тема.

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, пробуджувати найкращі почуття. Поезією ми захоплюємося, вивчаємо, перечитуємо, а хтось пише власні вірші. Розвиток творчих здібностей, формування поетичного смаку, уміння працювати зі словом, засвоєння основ віршування, пошук натхнення – своїми думками з цих питань ділилися учасники зустрічі – старшокласники загальноосвітніх шкіл №28, 36, 20,23, школи «Всесвіт» та інші шанувальники художнього слова.

У теплій і невимушеній атмосфері точилася відверта розмова про сучасну літературу, набутий творчий досвід, лунали авторські вірші та проза… Поезія  Валерії Нольди, Христини Гриб, Нікіти Крігера, Анни Сахневич , Лізи Куліш , Катерини Лагоди, Анни Колесник , Надії Мазорчук, Анастасії Соколової , Анатолія Каленського – вражала жанровим, стильовим і тематичним розмаїттям. Під час дискусії, яку викликали емоційні й натхненні поезії початківців, обговорювали й такі питання: які книжки допомагають у творчій роботі, на які теми найскладніше писати, чи повинен поет «фільтрувати» думки і добирати слова, чи справжня поезія не терпить цензури, яку книгу варто прочитати кожному і чому, звідки черпати джерело натхнення і креатив… Родзинкою інтерактивної зустрічі було виконання на фортепіано Олесем Вексеєм твору з репертуару гурту «Металіка».

На завершення заходу учасники отримали подяки від обласної бібліотеки для юнацтва з побажаннями натхнення, творчих досягнень і реалізації мрій. А працівники книгозбірні дали змогу присутнім ознайомитись з виставкою літератури та періодичних видань «Поезія – це завжди неповторність…». В залі тихо лунав шелест листків збірок із віршами сучасників та улюблених поетів-класиків, чиє актуальне на всі часи слово тривожить серця молодих.

Організатори інтерактивної зустрічі прагнули, щоб її учасники отримали гарні враження, позитив і вкотре переконалися, що справжня поезія – неповторна. Адже поезія – це мистецтво, особливий стан душі, тому вона живе й житиме вічно.

     

Переглядів: 39 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: