Головна » 2018 » Травень » 24 » Участь у Фестивалі молодіжних інновацій U-Inn Fest «Молодь. Демократія і права людини. Інновації»
17:07
Участь у Фестивалі молодіжних інновацій U-Inn Fest «Молодь. Демократія і права людини. Інновації»

 

19 травня 2018 року працівники Обласної бібліотеки для юнацтва мали змогу взяти участь у Фестивалі молодіжних інновацій U-Inn Fest «Молодь. Демократія і права людини. Інновації», який реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».

Шість команд-переможиць конкурсу молодіжних інновацій U-Inn, які отримали менторську підтримку та грошову винагороду для реалізації своїх проектів, протягом чотирьох місяців займались впровадженням своїх задумів. І 19 травня з радістю представили результати учасникам Фестивалю. поділились досвідом реалізації проектів.

Фестиваль молодіжних інновацій для демократії і прав людини «U-Inn Fest», став платформою для представлення своїх проектів і дав змогу побачити інші проекти, поспілкуватись з колегами, послухати цікавих гостей та отримати безцінний досвід. На бібліотекарів та успішних молодих реформаторів, підприємців, громадських активістів чекало багато нетворкінгу, інтерактивних сесій із питань інклюзивного розвитку, прав людини, цікавих ігор із призами, а також пізнавальна дискусія на тему «Молодь. Інновації. Демократія».

Завдання U-inn дуже тісно перекликаються із стратегічними напрямами діяльності бібліотек для юнацтва контексті реалізації Цілей сталого розвитку ООН в Україні. Адже бібліотека як провідний заклад культури може сприяти реалізації цілей сталого розвитку і є соціальною інституцією, ефективна діяльність якої допоможе досягненню багатьох із зазначених завдань. Бібліотечні працівники повинні мати чітке уявлення про поняття сталого розвитку суспільства, значення поширення ідей сталого розвитку у молодіжному середовищі, тому що саме молоді люди, які зараз є школярами та студентами, матимуть справу з результатами реалізації цих Цілей у дорослому житті.

 

Переглядів: 86 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: