Головна » 2017 » Вересень » 8 » Творчі зустрічі «Спіралі часу сивочолого міста»
11:19
Творчі зустрічі «Спіралі часу сивочолого міста»

7 вересня 2017 року на творчій зустрічі «Спіралі часу сивочолого міста» в обласній бібліотеці для юнацтва до Дня міста Житомира завітали гості – наші друзі. Здібні, талановиті, вони своєю творчістю докладають зусиль, щоб життя рідного міста стало цікавіше.

Вони люблять м. Житомир і поділилися з молоддю своїми творчими здобутками, пошуками свободи самовираження, пов’язаними з минулим, сьогоденням, майбутнім міста.

Оксана Рогаль, керівник художнього гуртка «Веселка», презентувала фотосушку «Житомир, як воно є». Яскраві світлини: «Руда житомирянка», «Флагман», «Бедрик», «Ніч по Гоголю» та інші засвідчили неординарне сприйняття рідного міста авторкою. Зроблені з любов’ю, наповнені іскрометним гумором, оригінальністю, вони порадували присутніх.

Журналістка газети «Пульс» Олеся Лось розповіла про пошуки коренів свого роду у Державному архіві Житомирської області. Ознайомила з циклом статей «Краєзнавчі сторінки рідного міста», розповіла про рубрику «Подорож на 100 років назад», яку вона веде в газеті «Пульс». Поділилася подробицями співпраці з відомим краєзнавцем Б. Дубманом. Гостя звернулась до молоді з побажанням: «Подивіться на наше місто по-іншому через історію своєї родини».

Вчителька ЗОШ №28 Оксана Артемчук, представниця унікальної і єдиної на Житомирщині династії винахідників, предемонструвала документи з родинного архіву, прочитала вірш, який написав її син Артем про свого діда Василя Яковича.

З інтересом сприйняли присутні роботи художника Дмитра Ракова. Він представив виставку «З любов’ю з Житомира». Як блогер розповів про цикл передач про успішних людей міста «Репортер Про».

  

  

На завершення молодь мала змогу подивитися документальний фільм фотооператора Ярослава Веретіна «Житомир Beautiful».

 

Переглядів: 160 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: