Головна » 2017 » Жовтень » 15 » Світ по-новому відкриває художник Дмитро Раков
10:25
Світ по-новому відкриває художник Дмитро Раков

  

 

Світ по-новому відкриває художник Дмитро Раков

В обласній бібліотеці для юнацтва набирає обертів місячник національно - патріотичного виховання. Цього разу із учнівською та студентською молоддю, журналістами зустрівся житомирянин Дмитро Раков, відомий художник–ілюстратор, блогер, актор-аматор, ведучий циклу передач «Репортер Про» про успішних людей, які реалізували себе саме у Житомирі

На розсуд присутніх Дмитро Раков представив серію робіт під назвою «Український шлях». Серед них картини: «Золото волхвів», «Логос часів», «Козак», «Володарка струн», «Звук єднання», які увібрали в себе особливий погляд автора на українську історію.

Творчість талановитого гостя – це синтез живопису з різними техніками. Він вправно володіє різними стилями. Але свій власний стиль молодий автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Для популяризації своїх робіт пан Дмитро звернувся до такого жанру мистецтва як графічний дизайн.

Відповідаючи на запитання присутніх, гість розповів, що народився і жив у Сєверодонецьку на Луганщині, але має житомирське коріння, тут, на Коростенщині, жили його дідусь і бабуся, у яких він часто гостював. З 2014 року він проживає в місті Житомир, якому вже присв’ятив дві серії робіт: «З любов’ю з Житомира», «Рожевий Житомир»

Розповідаючи про серію «Рожевий Житомир», художник пояснив, що прагнув по новому оцінити і зрозуміти внесок видатних людей у розвиток міста, його історію. Улюблені краєвиди Житомира надихнули автора на створення серії листівок «З любовю з Житомира» .

Підтримати товариша прийшли його друзі та колеги з «Репортер Про» Назарій Томчук, Володимир Жабровець та Андрій Іванюк, які зазначили, що Дмитро – креативний сучасний митець з особливим поглядом на оточуючий світ, йому вдається відтворити побачене у незвичних ракурсах. Присутні відмітили в серії робіт «Український Шлях» глибоке проникнення в історію українського воїнства, майстерне відтворення його традицій і звичаїв.

На запитання, чи любить Дмитро читати книжки та чи ходить до бібліотек, Дмитро відповів: «Я люблю читати книги, але на мою думку кращим для користувачів був би відкритий доступ до фонду бібліотеки, щоб читачі мали змогу не тільки читати, а й зробити селфі серед книжковий полиць, адже це так популярно серед молоді».

Пан Дмитро побажав присутнім юнакам та дівчатам наполегливості в досягненні обраної мети, вивчати історію рідного краю, родини, Житомира.

Захід відбувся з нагоди Дня художника в рамках патріотичної акції «Синьо-жовтень», присвяченої Дню українського козацтва, Дню захисника України.

Переглядів: 124 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: