Головна » 2017 » Листопад » 27 » Сучасна бібліотека і юнацтво в єдиному культурно-інформаційному просторі
15:50
Сучасна бібліотека і юнацтво в єдиному культурно-інформаційному просторі

 

23 листопада 2017 року в обласній бібліотеці для юнацтва за сприяння  обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва і туризму Житомирської обласної ради працівники відділів обслуговування бібліотек області зібралися на семінар «Сучасна бібліотека і юнацтво в єдиному культурно-інформаційному просторі».

Під час навчань були розглянуті основні складники діяльності, зокрема визначені цілі, основні функції та напрямки роботи, окреслені послуги, які найбільше потребує молодь.

Від провідних фахівців юнацької бібліотеки  учасники семінару отримали  консультації та методичні поради з таких питань як планування роботи бібліотек з юнацтвом у 2018 році, особливості роботи з історико-патріотичного, правового, естетичного виховання молоді. Слухачі дізнались про те, які можливості для навчання бібліотекарів надає програма  «Молодіжний працівник».

 На підвищення професійного рівня бібліотекарів були спрямовані тренінг з інтернет-журналістики «Напиши про бібліотеку цікаво» та практикум «Робота бібліотеки у Фейсбук: ефективна комунікація з громадою». Працівники бібліотек навчалися правильно подавати інформацію про свої ресурси і послуги та кваліфіковано організовувати роботу з представниками ЗМІ щодо якомога ширшого її розповсюдження.

 Як будувати ефективні відносини з журналістами? Навіщо це робити? В чому секрет успішного повідомлення для преси? Як лаконічно писати прес-анонси та прес-релізи про сучасні послуги бібліотек та розсилати їх в електронні засоби масової інформації? Такі запитання викликали живий інтерес у бібліотекарів. А практичне завдання з написання прес-анонсів та прес-релізів навчало їх правильно визначати цільові аудиторії бібліотеки, готувати для них дієві меседжі.

Підсумовуючи результати семінару, організатори та учасники наголошували на важливості та актуальності розглянутого матеріалу, обмінялись інноваціями та новими напрацюваннями, визначили вектори власної діяльності, запозичили  чимало нових ідей, методик та варіантів вирішення того чи іншого питання в роботі з юнацтвом у регіонах Житомирщини.

Професіоналізм та інтелект, креативність і працездатність, винахідливість і невпинний пошук - такі вимоги висуває сучасне життя до кожного фахівця бібліотечної справи.

 

Переглядів: 95 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: