Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Старшокласники вчились орієнтуватися в світі професій
16:26
Старшокласники вчились орієнтуватися в світі професій

 

Вірний вибір майбутньої професії для молодої людини є основою її становлення, одним із головних рішень в житті. Це – не просто вдало чи невдало прийняте рішення, а, найчастіше, вдала чи невдала доля, активне, творче, радісне чи пасивне життя. Це – найважливіші складові і умови людського щастя, усвідомлення своєї необхідності людям. Питання «Ким бути?» ставив, ставить і буде ставити кожен старшокласник.

Допомогти молоді зорієнтуватися серед різноманіття професій мав на меті профорієнтаційний квест «Знавець професій», що відбувся 25 вересня 2018 року в обласній бібліотеці для юнацтва.

Модератор Вікторія Прус, працівник обласного центру зайнятості, запропонувала старшокласникам поділитися на групи, обрати капітанів команд та дати назви.Таким чином утворилося 5 команд: «Сонце», «Натхненні птеродактилі», «Фіксики», «Посмішка» та «Leaf».

При виконанні першого завдання необхідно було на кольоровому аркуші написати якомога більше назв професій за певними видами людської діяльності: людина – знакова система, людина – художній образ, людина – природа, людина – техніка та людина – людина.

Під час гри «Будуємо дім своєї мрії» юнаки та дівчата «будували» щасливий дім, використовуючи професії людей, які мали брати участь у зведенні цієї будівлі. Капітани команд цікаво обгрунтовували необхідність кожної із професій.

Наступні тури – ребус і профорієнтаційне лото «Шукаємо відповідності» – ведуча запропонувала виконати англійською мовою. Такий неординарний підхід до розв’язання завдань сподобався молоді.

Учасники команд виявляли високу активність, обізнаність в розмаїтті професій, за необхідності використовували інформацію з Інтернету, намагаючись вибороти першість. Перемога дісталась команді «Натхненні птеродактилі».

Завдяки вміло вибудованій психологом системі гри, учням вдалося розширити свої знання про світ професій. Сподіваємось, це допоможе юнакам і дівчатам обрати шлях свого життя.

     

Переглядів: 46 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: