Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Синьо-жовтень без вишколу Пласту – неможливий!
16:51
Синьо-жовтень без вишколу Пласту – неможливий!

 

В рамках патріотичної акції Синьо-жовтень», присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва, відбувся вишкіл членів національної скаутської організації України «Пласт» на тему «Безпілотник». Організація «Пласт» сьогодні діє у 24 регіонах України та офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США. «Пласт» в Україні об’єднує майже десять тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою молодіжною організацією України.

Цього разу «Безпілотник» зібрав 12 учасників з Києва, Житомира та Львова. Заходи відбувалися в обласній бібліотеці для юнацтва, Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова та музеї космонавтики імені С. П. Корольова. Програма вишколу була надзвичайно насиченою: гутірки про будову коптерів, комерційне використання коптерів, застосування БПЛА в умовах сучасних бойових дій, використання коптерів у галузі 3-д моделювання, дронрейсингу, перші польоти, інструктаж з комерційної відеозйомки, короткий екскурс в авіамоделювання. Особливою частиною вишколу стала демонстрація перших польотів учасників на безпілотних літальних апаратах. Емоції учасників, організаторів, інструкторів та всіх присутніх під час дійства були справді неймовірними.

Юнацька отримала офіційну подяку від коменданта Тараса Королишина за допомогу в організації пластового заходу «Безпілотник» та відзнаку вишколу. На відзнаці зображена символіка повітряних частин армії УНР. Таким чином проводиться паралель між сучасними повітряними силами, зокрема безпілотниками, та засновниками авіації УНР. Особливо цінним подарунком для бібліотеки стала книга «Герої українського неба» Ярослава Тинченка, присвячену українській авіації доби Визвольної війни 1917-1921 років та її авіаторам.

Ось такі вони, скаути-пластуни, представники української молоді, активні, енергійні, доброзичливі, сумлінні, свідомі, відповідальні громадяни місцевої, національної та світової спільноти, провідники суспільства. Вишкіл минув, а спогади лишаться надовго!

 

Переглядів: 53 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: