Головна » 2018 » Квітень » 3 » Шодуарівці фестивалили в юнацькій
15:37
Шодуарівці фестивалили в юнацькій

 

Уже вкотре в Житомирі проходить Всеукраїнський літературний фестиваль «Шодуарівська альтанка», який збирає поетів та прозаїків з різних куточків України. Це гарна нагода житомирянам поспілкуватися з творцями високої поезії та прози. Фестиваль тривав два дні. 1 квітня місцем зустрічі «Шодуарівської альтанки» стала обласна бібліотека для юнацтва.

У форматі вільного мікрофону на імпровізованому майданчику лунали найкращі твори учасників фестивалю. Всі активно долучилися до обговорення поезії Ірини Паламарчук, Аліни Данило, Віктора Мартиненка. Найбільше вразив учасників зустрічі Велеслав Постернак, який виконав ряд музичних творів на оригінальному інструменті – варгані. Особливої вишуканості зустрічі додав виступ віолончеліста Богдан Кравчука та гітариста Ярослава Кравчука.

Керівник фестивалю, житомирський поет Вадим Жалюк, зазначив, що обласна бібліотека для юнацтва щомісячно гостинно зустрічає читців рідного краю, які мають свій стиль написання, індивідуальні уподобання. Але об’єднує всіх одне – любов до поетичного слова, намагання вдосконалюватися, прагнення шукати нові форми, ламати стереотипи мислення, бути особистістю». Вадим Станіславович подякував бібліотекарям за співпрацю, адже вони допомагають об’єднувати молоді таланти, знаходити нових друзів. Він також подарував бібліотеці на згадку пам’ятний сувенір – нагороду, фестивалю «Шодуарівська альтанка».

 

Переглядів: 128 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: