Головна » 2017 » Листопад » 15 » Школярам розповіли про студентське життя
16:45
Школярам розповіли про студентське життя

 

                     

Заповітна мрія кожного старшокласника – вступити до вишу  і прожити студентське життя, яке асоціюються завжди з такими поняттями, як самостійність, молодість, веселощі, винахідливість, романтика, перше кохання...  Це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, вірою у здійснення всіх бажань.

         Напередодні головного студентського свята, Міжнародного дня студентів, що відзначається у всьому світі 17 листопада, в обласній бібліотеці для юнацтва  відбулась інтерактивна зустріч «Не тільки освіта: школярам про студентство».

         - Що означає бути сучасним студентом?

         - З чого починається студентство?

         - Як і чим живе сьогодні студентська молодь?

         - Де престижно навчатись в Житомирі?

         - Який він, сучасний  навчальний заклад?.

         Ці питання стали ключовими під час діалогу старшокласників ЗОШ №17  зі  студенткою магістратури Житомирського державного технологічного університету, ментором Центру розвитку кар’єри ЖДТУ  Мариною Ходаковською та випускником університету Ігорем Верстовим.

         Марина Ходаковська розповіла про новаторство вишу, де студенти можуть навчатися   на п’яти  факультетах та  отримувати серед інших нові сучасні спеціальності: кібербезпека, комп’ютерний інжиніринг, антикорупційна діяльність, екологічна безпека та інші. В університеті  запроваджено вільний вибір студентами  окремих дисциплін: тайм-менеджмент, основи мережевих ІТ- технологій, управління бізнесом. 

           Центр розвитку кар’єри ЖДТУ знайомить студентів з ринком праці, організовує екскурсії на підприємства міста, сприяє стажуванню та  працевлаштуванню молоді, забезпечує обмін досвідом між підприємцями та викладачами університету.

         Широкі можливості студентам надає співпраця ЖДТУ з провідними вишами Європи. Молодь може брати участь у програмах індивідуальної студентської мобільності, навчальних грантах та програмах подвійних дипломів. Міжнародними партнерами університету є  навчальні заклади Німеччини, Італії, Чехії, Польщі та США.

                   Окремою темою розмови стало студентське дозвілля - незабутнє, неординарне, творче, веселе. В університеті діють різноманітні гуртки, спортивні секції. Гордістю закладу є  команда КВК. 

         Пригадали і  гумористичні афоризми  про студентське життя: «Риба гниє з голови, а студент – з «хвоста»;  «У студента є два стани – їсти і спати. Але є ще й третій – сесія, коли не їсти і не спати».

         На завершення зустрічі Ігор Верстов виконав пісні Віктора Цоя та групи «ТіК».

          Сподіваємось, що після цієї зустрічі  старшокласники  краще побачили перспективи навчання в ЖДТУ та відчули смак студентського життя.

         Захід відбувся в рамках засідань школи правових знань «Підліток».

  

Переглядів: 158 | Додав: olezhon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: