Головна » 2018 » Квітень » 9 » Шанувальники вітали поета Михайла Пасічника з ювілеєм
10:04
Шанувальники вітали поета Михайла Пасічника з ювілеєм

 

5 квітня в бібліотеці для юнацтва зустрічалися з письменником Михайлом Пасічником, який напередодні відсвяткував своє 65-річчя. «Уся моя душа в жагучім цвіті» – такою була тема зустрічі, під час якої Михайло Павлович поділився зі старшокласниками та містянами своїми здобутками та творчими планами.

У теплій і гостинній атмосфері автор з нотками ностальгії пригадував свої перші кроки в поезії, перший візит до школи, перше кохання, першу зустріч з майбутньою дружиною… Михайло Павлович декламував вірші, ділився з молоддю джерелами творчого натхнення, секретами віршування та разом з учасниками зустрічі провів поетичний експромт зі складання вірша. «Мій творчий процес відбувається не за столом, а у дорозі – там я пишу. Але без блокнота і ручки. Я запам’ятовую. З’являється думка, образ, метафора... Тоді я запам’ятовую одну-дві строфи. Приходжу додому і записую. А далі, залежно від того, як вимагає вірш – чи продовжую його, чи зупиняюся на тому, що вже є» – ділився автор з гостями рецептом успіху. Успіху, котрий визнають і котрим пишаються земляки.

Михайло Пасічник знаний в Україні не лише як поет-лірик, а й як поет-патріот. Присутні мали нагоду ознайомитися з патріотичними збірками автора та переглянути буктрейлер на нову – щойно з пера ­ – книгу «То – біла гарячка Росії», відзначену Міжнародною літературною премією імені Івана Кошелівця.

Тривалий час поет очолював обласну організацію Національної спілки письменників України. За книгу «Меди молодих медитацій» став лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Олександра Олеся, за книгу «Бджолині вибори» став дипломантом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського. Удостоєний звання «Почесний громадянин Бердичівського району» та почесного звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Приємною несподіванкою для ювіляра стало привітання Лариси Бойко – композитора, виконавця, педагога, лауреата премії імені Лесі Українки. Під супровід гітари пані Лариса виконала дві пісні на слова Михайла Пасічника – «Дай Боже» та «Чайка».

Бібліотекарі ознайомили присутніх з виставкою літератури «Поетичне слово Михайла Пасічника». Присутні переглянули відеофільм, де прозвучала «Величальна місту Житомиру» на слова Михайла Пасічника та музику Олеся Коляди.Пісня стала гімном нашого міста.

«Михайло Павлович – це щира і відверта людина, з яким завжди приємно зустрічатися, поділитися думками, почути його слово – часом гостре, часом – з посмішкою, але завжди справедливе», – ділилися гості враженнями від зустрічі.

  

Переглядів: 77 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: