Головна » 2018 » Березень » 28 » Простір читання на ІІ Житомирському книжковому форумі «ДієСлово».
12:12
Простір читання на ІІ Житомирському книжковому форумі «ДієСлово».

 

Весна в Житомир прийшла разом із  ІІ Житомирським книжковим форумом «ДієСлово». Це подія, яка об’єднала навколо себе видавців, літераторів, ілюстраторів та любителів друкованого слова з різних куточків України.

Обласна бібліотека для юнацтва  завжди підтримує всі активності, що проводяться в місті та пов’язані з книжками. Адже наша робота – це, передусім, популяризація читання. А наша місія – зробити Житомир читаючим містом.

Впродовж трьох днів, з 23 по 25 березня на Житомирському книжковому форумі активно діяла наша бібліолокація. Відвідувачі форуму мали нагоду познайомитися з новинками сучасної української та зарубіжної літератури, галузевої літератури та періодичними виданнями, якими щоразу поповнюється наш фонд і які є у вільному доступі для наших користувачів. Працівники юнацької звертали увагу відвідувачів на те, що книжки можна не лише купувати, а й абсолютно безкоштовно брати в бібліотеці, таким чином економити свої гроші і отримувати насолоду від читання щоразу нових книг.

«Книги важливі, тому що…» ­ саме так сформулювали працівники юнацької своє опитування для гостей форуму і побачили дійсно вражаючі відповіді. … Тому що книги – це портал у чарівний світ магії та фантазії, тому що розвивають у тобі Людину, тому що це постійний розвиток, тому що вони відривають нас від реальності та змушують по-іншому дивитися на світ і, навіть, тому що на них можна гарно заробити.

Бути бібліотекарем – це бути і другом і психологом, тому що радити «ліки для душі» давно вже стало частиною нашої роботи. А от на книжковому форумі «Дієслово» ми пропонували відвідувачам покластися на долю у виборі книги для читання та витягти з корзинки своє книжкове передбачення. Інколи доля підкидала сюрпризи і радила відвідувачам зовсім неочікувані книги.

Для маленьких бібліофілів у нас діяла зона малювання та читання казок, а для їх мам і тат ми підготували літературну вікторину, переможцям якої урочисто вручали сертифікати літературного знавця, які давали право на позачергове відвідування заходів обласної бібліотеки для юнацтва ;)

Спілкування з видавцями, письменниками, митцями та творчими особистостями, які відвідали ІІ Житомирський книжковий форум «ДієСлово», надихнуло нас на нові проекти та цікаві заходи в юнацькій. Тож слідкуйте за нашими новинами і пам’ятайте, що слово завжди діє не тільки на того, хто його мовить, а й на того, хто слухає. Говоріть побільше приємних слів одне одному і читайте книжки, тому що вони справді важливі.

  

 

Переглядів: 113 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: