Головна » 2017 » Грудень » 6 » Програма «Поліс – поліція і спільнота» стартувала
11:12
Програма «Поліс – поліція і спільнота» стартувала

   

  4 грудня 2017 року в форматі Живої бібліотеки відбулась інтерактивна зустріч «Професія – поліцейський». «Жива бібліотека» створена для подолання стереотипів у суспільстві, усвідомлення того, що люди бувають різними незалежно від їх статусу та посади. Під час спілкування з поліцейськими старшокласники отримали відповіді на запитання, які не можна знайти ані у книгах, ані в періодиці, ані в Інтернеті.

    «Живими книгами» виступили: інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції сержант Світлана Зіляк, інспектор другої роти патрульної поліції лейтенант Інна Величко, старший лейтенант управління забезпечення прав людини національної поліції Євген Виговський, прес-офіцер лейтенант Ігор Іванюк та лейтенант відділу безпеки дорожнього руху Олександр Павліківський. У кожного із них, як у книзі, своя історія, якою вони поділилися з присутніми. Старшокласники дізнались про роботу поліцейських, як вони вирішують щоденні проблеми, чому обрали саме цю професію, що необхідно знати, щоб працювати в поліції.

    Об’єднавшись у невеликі групи, учні ставили «живим книгам» багато цікавих, а часом і відвертих запитань: де треба навчатись, щоб стати поліцейським; скільки триває робочий день поліцейського; чи є у вас в сім’ї ще працівники поліції; як до вашої роботи ставиться ваша родина; дружина-поліцейський, а як до цього ставиться ваш чоловік; чи є покарання за неправдивий виклик поліції; скільки викликів під час чергування надходить до поліції; чи доводилось вам коли-небудь стріляти в людину. Таке спілкування підвищує довіру і порозуміння між людьми, допомагає дізнатися більше про проблеми в житті кожного з нас.

    По завершенню заходу неформальне спілкування старшокласників і поліцейських продовжувалось: вони ділилися враженнями, фотографувалися.

    Програма «Поліс- поліція і спільнота» реалізується за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), громадської організації «Фонд громади Житомира».

 

Переглядів: 183 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: