Головна » 2018 » Листопад » 13 » Програма «Патріоти Про»
13:43
Програма «Патріоти Про»

 

Обласна бібліотека для юнацтва долучилась до проекту «Патріоти Про». Щоденно відвідувачі та працівники бібліотеки мали змогу ознайомитися з серією програм цього проекту.

Його авторами є Назарій Томчук та Дмитро Раков, котрі знайомлять нас з українцями, яких об’єднала спільна мета – єдина та сильна Україна. Через відповіді на однакові конкретні запитання учасникам програми постає узагальнений погляд представників різних поколінь на суспільно-політичну ситуацію в країні, їх розуміння патріотизму та майбутнього нашої держави.

Гостями програми були Олег Піонтківський та Андрій Блощинський, добровольці полку «Азов», В’ячеслав Дехтієвський, громадський та політичний діяч, волонтерка Людмила Блащук, Євдокія Лихачова, зв'язкова УПА, що відсиділа у радянських таборах 8 років, співорганізатор Євромайдану у Житомирі Влад Пучич та багато інших.

На думку В’ячеслава Дехтієвського, національна ідея має об’єднувати українців ‒ це спосіб і механізм забезпечення їх існування у просторі і часі. Сьогодні нам всім не вистачає достатнього усвідомлення загроз, які стоять перед Україною, і розуміння того, що війна, яка триває – це війна на виснаження. Нам всім потрібна витримка і мужність.

Журналіст Василь Хомюк висловив своє розуміння принципів сучасної журналістики. «Головне для журналістів чесно та правдиво доносити інформацію, щоб люди розуміли: що, як і де?» Майбутнє, на його переконання, за суспільним телебаченням та радіо.

Бути не байдужими побажала молоді Яна Кухарчук. «Живучи в Житомирі, де діє така славна 95 бригада Десантно-штурмових військ Збройних сил України, ‒ добре розумієш, що таке патріотизм і хто такі патріоти». Яна – авторка проекту «Обличчя героя» ‒ програми про героїв, які захищають нас від агресії ворога.

Цікавими були думки молоді – пластунки Ліни Закревської, кіборга, воїна АТО Сергія Голяки, журналістки і громадської діячки Юлії Петрової, вчительки української мови і літератури Надії Лугини.

Покази серій програм «Патріоти Про» відбувалися в рамках патріотичної акції Синьо-жовтень», присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Переглядів: 27 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: