Головна » 2018 » Грудень » 14 » Правова освіта молоді – це важливо!
13:04
Правова освіта молоді – це важливо!

 

13 грудня, у Всеукраїнський тиждень права, в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась чергова зустріч-гра «Я знаю свої права!» за участі працівників Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Ольги Сейко та Людмили Гелевери.

У грі змагались три команди старшокласників: «Юристи», «Світло» і «Прокурори». Юристи запропонували гравцям декілька турів: «бліц-опитування», «знайди пару», «кросворд», «юридична формула» та «шифрувальники».

Учні виявили уміння користуватися юридичною термінологією, моделювати, аналізувати та розв’язувати правові ситуації, формулювати власну позицію.

Цікавим виявився тур «шифрувальники». Кожна цифра відповідала певній літері алфавіту. Склавши цифри за шифром, гравці утворили слова «громадянство» та «відповідальність».

Дуже сподобався старшокласникам тур, де вони продемонстрували уміння складати слова. За дві хвилини з літер слова «Закономірність» команди утворили відповідно 10, 16 та 22 слова.

Учні довели, що вміють грати в команді. З рахунком 42:37:28 виграла команда «Прокурори».

Цього року Всеукраїнський тиждень права проходить вдесяте. У нього навіть є свій символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні.

Зустріч відбулась в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

 

Переглядів: 48 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: