Головна » 2018 » Листопад » 5 » Практикум «Інструменти перевірки інформації»
17:47
Практикум «Інструменти перевірки інформації»

 

Особливістю сучасного світу є стрімке збільшення потоків інформації, вдосконалення інформаційних технологій і комп’ютерної техніки. Сучасна людина не може стояти осторонь цих інформаційних процесів. Саме тому особливе місце в нашому суспільстві посідає медіаграмотність, що дає можливість критично мислити, аналізувати та оцінювати інформацію у всіх її проявах.

30 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності відбувся практикум «Інструменти перевірки інформації». Головний бібліотекар науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О. Ольжича Галина Козаченко ознайомила присутніх з найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропаганди, а також надала консультацію щодо базових інструментів перевірки інформації та критичного мислення.

Учасники заходу – бібліотечні працівники, користувачі бібліотеки – вчилися розбиратися в таких поняттях, як інформування, пропаганда, реклама, «джинса» і «фейк».

Під час тренінгу учасники обговорювали суперечні питання, виконували командні завдання, перевіряли інформацію на достовірність.

  

Переглядів: 19 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: