Головна » 2017 » Грудень » 26 » Перша виставка молодого світлописця
14:56
Перша виставка молодого світлописця

 

24 грудня 2017 року  в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась презентація виставки «DISCURSUS»  Олексія Лимарчука, студента ІІ курсу Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.

Це перша персональна виставка Олексія Лимарчука, на якій представлено 38 світлин. В юнака вже є своя колекція перемог і досягнень:

переможець міського конкурсу "Моя Україна!" в номінації "Експериментальне фото", 2015р.;

переможець міського конкурсу "Моя Україна!" в номінація "Пейзаж", 2016р.;

абсолютний переможець 26-ї та 27-ї обласних виставок-конкурсів "Моя Україна!" в номінації "Позажанрове та експериментальне фото", 2016-2017 р.р.;

абсолютний переможець обласної виставки-конкурс "Моя Україна!" в номінації "Позажанрове та експериментальне фото";

переможець "ХІІ Міжнародного фестивалю "На семи пагорбах" в номінації «Експериментальне фото» за триптих "Маленькі трудівники»;

абсолютний переможець обласного конкурсу «Рідний край  - моє Полісся» 2017 в номінації «Портрет», 2017р..

Підтримати молодого фотохудожника прийшли шановні гості. Директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка,  заслужений працівник культури України Микола Покропивний зазначив, що в коледжі навчається багато обдарованих юнаків і дівчат, а автору фотосвітлин побажав потужного розвитку.

В’ячеслав Майборода, досвідчений режисер-оператор, член спілки кінематографістів України, багаторазовий лауреат українських і міжнародних кінофестивалів відзначив високий рівень професійності виконаних  робіт Олексія, побажав активного творчого пошуку.

Педагог Олексія Лимарчука Ігор Шурпан розповів про свого студента, про те, як готували виставку, за  якими критеріями відбирали роботи. Запросив  студентів, присутніх на зустрічі, не боятися пробувати свої сили і влаштовувати виставки, майданчиком для яких завжди може стати приміщеня обласної бібліотеки для юнацтва.

Директор «Гнатюк Арт Центру» Тетяна Пелех була приємно вражена творчою  атмосферою презентації виставки, зазначивши, що Олексію пощастило на вчителів, розповіла, що  дільність арт-центру, в якому вона працює, також пов’язана з творчістю молодих яскравих  особистостей. Констатувала, що бібліотека для юнацтва сьогодні не лише книжкова скарбниця, а простір,  який сприяє молоді в розкритті їх творчих здібностей.

Леонід Шевчук, відомий житомирський фотограф, розповів, що йому припали до  душі різноманітні техніки виконання робіт Олексія, глибина його знань в галузі сучасної фотографії. Майстер визнав, що спілкуваня з Олексієм спонукає  шукати нову інформацію і випробувати  нові художні засоби.

Перша вчителька хлопця, керівник гуртка «Юний фотоаматор» Радіонова Надія Іванівна пригадала перші гурткові роботи, зокрема «Колючку», з якою він брав участь у Всеукраїнському конкурсі "В об'єктиві натураліста". На той час юний фотохудожник навчався в 8-му класі. Наставниця стверджує, що саме такі риси характеру  як амбітність, вимогливість, наполегливість  сприяє розвитку творчого почерку юнака.

На захід прийшли друзі і однокурсники. Роман Плевако побажав другові нових зустрічей з шанувальниками і разом з Іваном Васьківським вони виконали  попурі з музичних творів, що створило  приємну атмосферу спілкування.

    

  

Переглядів: 193 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: