Головна » 2018 » Травень » 8 » Пам’ятати заради майбутнього…
16:42
Пам’ятати заради майбутнього…

  

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацистами. 8 травня для учнів ЖВПУ-інтернату було проведено вечір-вшанування «Багато мальв посіяла весна», присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мільйонам людей назавжди залишиться в пам’яті трагедія Другої світової війни. Бібліотекар розповіла присутнім про буремні роки війни, про лихо і страждання, яке довелося пережити українському народу, про діяльність партизанських з’єднань. Проте ворожому насиллю і терору українці протиставили духовну і моральну стійкість, чинили відчайдушний опір, вистояли і перемогли!

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею – Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем перемоги. У довічному боргу наше покоління перед учасниками Другої світової війни. Тож обов’язок кожного – вшановувати ветеранів та берегти світлу пам'ять про героїв!

 

Переглядів: 62 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: