Головна » 2017 » Вересень » 14 » Літературний круїз «Стежками вічного кохання до 170-ї річниці першої подорожі Оноре де Бальзака в Україну.
10:58
Літературний круїз «Стежками вічного кохання до 170-ї річниці першої подорожі Оноре де Бальзака в Україну.

13 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся літературний круїз «Стежками вічного кохання до 170-ї річниці першої подорожі Оноре де Бальзака в Україну.

Оноре де Бальзак – відомий французький письменник. Його твори належать до класики світової літератури. Ними захоплюється увесь світ. Але не всі знають, що життя і творчість класика пов’язані з Україною, зокрема з нашим Поліським краєм.

Запрошена на захід старший співробітник Житомирського краєзнавчого музею Людмила Журавська, розповіла присутнім про кохання великого французького письменника Оноре де Бальзака і графині Евеліни Ганської, яка увійшла в його життя як іноземка і через сімнадцять років стала його дружиною. Також Людмила Григорівна продемонструвала численні архівні фотографії с. Верхівня, де знаходився маєток графині Ганської, а нині знаходиться музей.

Присутні мали змогу почути фрагменти листування Бальзака з Евеліною Ганською. Музичний супровід здійснював заслужений діяч мистецтв України Олександр Ходаківський.

Переглядів: 208 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: